Majowe piątki na Stawach Jana…

„Zadbaj o stawy wiosną” – pod takim hasłem Fundacja promuje akcję zorganizowaną dzięki współpracy MOSiR-u z Miejską Przychodnią „Chojny”. W kolejne piątki (począwszy od 8 maja) spotykamy się na Stawach Jana na zajęciach z zakresu nordic walking: nie możemy zapewnić słonecznej pogody, ale pogodny nastrój – gwarantowany!

Read More

Współpraca z Radą Osiedla „Chojny” i Klubami Osiedlowymi…

Fundacja „Miłorząb” od kilku lat ściśle współpracuje z przedstawicielami lokalnej społeczności – Radą Osiedla „Chojny” oraz Klubami Osiedlowymi, animującymi życie kulturalne i towarzyskie mieszkańców. W 2014 roku gościliśmy na październikowych obchodach Dnia Seniora, zaś w listopadzie – na balu andrzejkowym dla seniorów. Zwłaszcza ta druga impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem…

Read More

Ruch dla zdrowia…

31 października 2014 roku zakończyliśmy cykl zajęć z zakresu podstaw techniki Nordic Walking. Dzięki współpracy z Miejską Przychodnią „Chojny” oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Uczestnicy naszych spotkań mogli liczyć na prawdziwie profesjonalny trening i fachową opiekę medyczną.

Read More

Jesienne SPA-cery…

Zapraszamy na „Jesienne SPA-cery”! Zajęcia Nordic Walking odbywają się na Stawach Jana w piątki w godzinach 12:00 – 13:30. Prowadzą je wykwalifikowani trenerzy, zaś opiekę medyczną zapewniają pracownicy Przychodni Miejskiej „Chojny”. Zbiórka na parkingu przed restauracją „Dworek”. Uwaga: istnieje możliwość wypożyczenia kijków za symboliczną opłatą ze składu MOSiR-u.

Read More